Ana Sayfa I
     
 
 
  Moroni
Turistik Gözde Mekanlar
Comoros
Moroni
Comoros çevresindeki denizler
   
  Diğer Destinasyonlar
 
  » Doha
 
  » Istanbul
 
  » Yalova
Turistik Gözde Mekanlar

Turistik Gözde Mekanlar

Comoros takımadası en önemlilerinin Ngazidja, Nzwani ve Mwali olduğu bazı adalardan meydana gelir. Comoros’un başkenti Moroni koloniye özgü atmosferi ve doğal güzelliğiyle turistler için çekici bir noktadır. Dikkate değer yapıları ve şehri kuşbakışı gören konumuyla “Vendredi Camii” yerel cazibe noktalarından biridir. Macerasever turistler Karthala Dağının zirvesine tırmanabilir. Yerel kültüre meraklı olanlar bu deneyimi balıkçı köyü Itsandra’ya yaptıkları ziyaret sırasında ilk elden yaşayabilir. Doğal güzellik ve şelale peşinde olanlara gelince, Tabiat Ana onları çekici Nzwani adasında beklemektedir.

Comoros takımadasında gezerken şaşırtıcı doğal güzelliği ve muazzam kültürel ve tarihi çeşitliliği karşısında hayrete düşersiniz. Küçük adalardaki can alıcı yörelere ek olarak, şehrin içinde de Comoros turlarının çekiciliğine katkıda bulunan yerel cazip noktalar vardır. Comoros’ta görülmeye değer ilginç yerler arasında: Vendredi Camii, Itsandra balıkçı köyü, küçük adalardan biri olan Mwali ve Karthala Dağı sayılabilir.

Comoros’un turistleri çeken başlıca özelliği tropik bitki örtüsü ve kırsal bölgede yer alan sönmüş ve faal olmayan yanardağlardır. Endüstri bitkileri de Comoros’un önemli bir cazibesidir. Comoros’un turistik cazibeleri arasında karanfil, biber, vanilya ve fesleğen gibi baharatların ve yasemin, ylang ylang ve portakal gibi parfüm esanslarının gözlenmesi ve perakende alışverişi sayılabilir.
 
 
 
     
     
 
Retaj Otel uzun veya kısa iş seyahatleri veya turistik amaçlı seyahatlerinizde 5 yıldızlı otelleri, Apart Otel, Tatil Köyü ve Rezidansları ile üstün konaklama seçeneklerini bir araya getirerek olağanüstü bir hizmet sunan mükemmel bir seçimdir.
Retaj Hotels
Telif Hakkı Retaj Hotels & Hospitality 2016
ANA SAYFA
HAKKIMIZDA
OTELLER
Retaj Al Rayyan Hotel
Retaj Inn Hotel
Retaj Inn Marina Hotel
Retaj Royale Istanbul
Retaj Thermal Hotel & Spa
Retaj Moroni Sports & Leisure Resort - Moroni
Retaj Al Rayyan Makkah
 
IPhone
IPad
Android Phone
Android Tablet
ÖZEL KAMPANYALAR
GEZİLECEK YERLER
TOPLANTI VE ORGANİZASYON
Retaj Al Rayyan Hotel
Retaj Royale Istanbul
Retaj Thermal Hotel & SPA
Retaj Moroni Sports & Leisure Resort
Retaj Al Rayyan Makkah
İŞ BAŞVURUSU
SİTE HARİTASI
İLETİŞİM
 
 
OTELİNİZİ BULUN  
 
VARIŞ YERİ İLE  
   
  
Resim Galerisi
360° Fot
İLETİŞİM
 
   
Close   x  
OTEL REZERVASYON
Bir otel seçin.
Giriş:
Çıkış:
Oda:
Yetişkin:
Çocuk:
Şirket veya Promosyon Kodu girin
Şirket/Promosyon
Kodu (İsteğe bağlı)